T: +48 500 030 202

Wentylacja

Świeże powietrze w Gliwicach

Nasza oferta Serwis, projektowanie wentylacji.

W każdym pomieszczeniu gdzie mieszkają ludzie lub pracują maszyny powietrze po jakimś czasie ulega „zużyciu”. Charakteryzuje się to zwiększoną wilgotnością i większą ilością pyłków i dwutlenku węgla. Jeżeli nie zapewnimy odpowiedniej cyrkulacji powietrza to po jakimś czasie w pomieszczeniu zacznie tworzyć się pleśń. Nie można lekceważyć potrzeby instalacji systemów wentylacyjnych. Jeżeli wentylacja zostanie zaprojektowana we właściwy sposób unikniemy rozwijających się grzybów i wpłyniemy pozytywnie na kondycję naszych dróg oddechowych.

Firma GTH oferuje montaż instalacji wentylacyjnych zarówno dla firm, jak i dla budynków mieszkaniowych na terenie Gliwic i całego Śląska. Szczególnie rekomendujemy systemy nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła (rekuperatory), które mimo większej inwestycji finansowej na początku zwracają się w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu eliminujemy drobnoustroje, które znajdują się w nawiewanym powietrzu. Ponadto korzystając z usług naszej firmy możesz liczyć na montaż wentylatorów dachowych, kanałowych, osiowych, a także montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych. Te ostatnie są przeznaczone do wentylacji naprawdę dużych powierzchni, takich jak fabryki. Każdy projekt rozpatrujemy biorąc pod uwagę rodzaj pracy, który jest wykonywany w danym miejscu.

Skontaktuj się!

Chcesz ofertę? Napisz do nas już dziś!

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Gliwice

Pod koniec XVIII wieku z inicjatywy pruskiego rządu rozpoczęto budowę nowoczesnego zagłębia przemysłowego. Początkiem tej inwestycji była Królewska Huta „Gliwice”, gdzie uruchomiony został piec opalany koksem, będący ówcześnie absolutną nowością w tej dziedzinie. Gliwice położone są na Górnym Śląsku i funkcjonują na prawach powiatu. Co ciekawe miasto zostało przyłączone do Polski dopiero po II Wojnie Światowej. Gliwice mogą poszczycić się tym, że na terenie miejscowości działa wiele instytutów naukowo-badawczych oraz wydziałów zamiejscowych szkół wyższych (głównie Polskiej Akademii Nauk oraz Politechniki Śląskiej). Miasto jest znakomicie skomunikowane z resztą kraju głównie dzięki autostradom A4 (wschód-zachód) oraz A1 (północ-południe). Wspominając o Gliwicach warto zaznaczyć, że na terenie miasta stoi maszt antenowy o wysokości 110 metrów, będący zarazem najwyższą na świecie drewnianą budowlą. Można go zobaczyć wyjeżdżając z miasta w kierunku Tarnowskich Gór. Ponadto w mieście warto zobaczyć zamek z XIV wieku, a także mury miejskie. Miasto posiada także ciekawy ratusz z XV wieku.